O mnie


Cześć.

Jestem Grzegorz, fotografią zajmuję się od 2007 roku.
Co w tym najbardziej lubię? Przede wszystkim to, że pomimo wieloletniego doświadczenia, każdy rok przynosi nową wiedzę, każda sesja nowe doświadczenie, a każdy napotkany człowiek nowy punkt widzenia i ciekawe historie. W fotografii reportażowej cenię przede wszystkim emocje, moment, światło i szczyptę magii. W fotografii wnętrz i studyjnej, nieograniczone możliwości w aranżowaniu przestrzeni.
Kiedy nie fotografuję, zazwyczaj pochłaniam dobrą książkę, oddaje się słuchaniu i tworzeniu muzyki, uczę innych jazdy na rolkach, chodzę po górach lub po prostu medytuję.

Dysponuję małym oraz dużym studio fotograficznym znajdującym się w Opocznie.

Studio nr 1, to kameralna przestrzeń 6 x 8 m, w której wykonuję sesje portretowe niewymagające dużej ilości miejsca.

Studio nr 2 (studio70.pl), to około 200 m2 przestrzeni zdjęciowej, dodatkowo 100 m2 przestrzeni magazynowo/roboczej, oddzielone biuro i antresola z której można obserwować plan zdjęciowy. Wysokość studio to 5,5 metra. Cyklorama o wymiarach 7,4 m. szer., 4 m. wys., 5 m. dł., z odejściem 14 m. Możliwość budowania dowolnych scenografii, na trzech oddzielnych
i w pełni modularnych planach. Brama wjazdowa o wymiarach 3,7 x 3,7 m. Przyłącze siłowe 32A. Na zewnątrz parking na kilkanaście aut.
Na wyposażeniu znajduje się pełna gama modyfikatorów światła, oświetlenie błyskowe, mobilne/plenerowe oświetlenie błyskowe.    

Pracuję na terenie Polski, oraz za granicą.

Wystawiam faktury Vat.  

Życzę dobrego dnia.