O mnie


Obserwuję, fotografuję, oddycham…

Cześć.
Jestem Grzegorz, fotografią zajmuję się od 2007 roku. Co w tym najbardziej lubię? Przede wszystkim to, że pomimo wieloletniego doświadczenia, każdy rok przynosi nową wiedzę, każda sesja nowe doświadczenie, a każdy napotkany człowiek nowy punkt widzenia i ciekawe historie.
W fotografii reportażowej cenię przede wszystkim emocje, moment, światło i szczyptę magii.
Nie znoszę powielania, największą radość odczuwam w kreowaniu. W reportażu ślubnym stawiam na naturalność i pokazywanie ludzi jakimi są. Skupiam się na dyskretnym obserwowaniu emocji i gestów.
Kiedy nie fotografuję, mam ochotę robić milion rzeczy jednocześnie,  ale zazwyczaj oddaje się słuchaniu i tworzeniu muzyki, oraz sportom ekstremalnym.
Dysponuję małym oraz dużym studio fotograficznym znajdującym się w Opocznie.
1. Studio nr 1, to kameralna przestrzeń 6 x 8 m, w której wykonuję sesje niewymagające dużej ilości miejsca.
2. Studio nr 2, to około 200 m2 przestrzeni zdjęciowej, dodatkowo 100 m2 przestrzeni magazynowo/roboczej, oddzielone biuro i antresola z której można obserwować plan zdjęciowy. Wysokość studio to 5,5 metra. Cyklorama o wymiarach 7,4 m. szer., 4 m. wys., 5 m. dł., z odejściem 14 m.
Możliwość budowania dowolnych scenografii. Brama wjazdowa o wymiarach 3,7 x 3,7 m. Przyłącze siłowe 32A. Na zewnątrz parking na kilkanaście aut. Na wyposażeniu
znajduje się pełna gama modyfikatorów światła, oświetlenie błyskowe, mobilne/plenerowe oświetlenie błyskowe.
Pracuję na terenie Polski, oraz za granicą.
Wystawiam faktury Vat.
Życzę dobrego dnia.
G.